Наша компания

Надійне опалювальне обладнання у Вінниці

В даний час опалення та водопостачання можна сміливо назвати обов'язковою частиною комфортного існування будь-якої людини з нас. Протягом великої кількості років системи опалення та водопостачання змінювалися і модернізувалися, і в даний час це абсолютно безпечні і сучасні системи, які виконують велику кількість різних функцій. Саме тому монтаж такого обладнання під силу тільки справжнім професіоналам.
      Компанія веде свою діяльність на сантехнічному ринку України вже понад 6 років, вона була заснована групою однодумців і професіоналів, які можуть вирішувати будь-які завдання в короткі терміни з високим ступенем відповідальності за кінцевий результат.
      Основними напрямками діяльності компанії є - оптова торгівля і установка систем опалення, водопостачання за лояльними цінами. Фірма надає повний спектр послуг з проектування комплектації і встановлення інженерних систем для житла, офісів і різних промислових будівель. У нас величезний асортимент продукції для обладнання систем опалення та водопостачання: у величезній кількості представлені газові підлогові котли, газові настінні котли брендів Biasi, Ferroli, Viessmann, Титан, твердопаливні котли від виробників Aton, Viadrus електричні котли бренду Protherm, сучасне насосне обладнання від брендів Forwater Pedrollo і багатьох інших, розширювальні баки від брендів Wester, Zilmet, бойлери таких брендів як Ariston, Drazice, Gorenje, Termet. Зателефонувавши нам, Ви отримаєте грамотну і вичерпну інформацію, що зацікавило Вас обладнанню.
      Опалення та водопостачання є важливими елементами для кожного житлового і нежитлового приміщення. Без них зараз просто не можливо комфортне проживання і життя людини. Збігом часу опалення та водопостачання поліпшувалося. В даний час це сучасні безпечні системи, які містять велику кількість функцій, оснащені сучасним цифровим обладнанням з автоматизованим управлінням.
      Принцип роботи нашої фірми заснований на персональному підході до клієнта і високої відповідальності при виконанні будь-якого замовлення. Ми відповідаємо за чудову якість послуг, що надаються і опалювального і водопровідного обладнання, яке ви купуєте. Ви можете навіть не сумніватися: всі етапи спільної роботи - починаючи від розробки проекту до надання кінцевого результату - під контролем компетентних працівників фірми.

 

шаблоны joomla

00574278