Про компанію

Надійне опалювальне обладнання в Вінниці

  41144 576x324

     В даний час опалення та водопостачання в Вінниці можна сміливо назвати обов'язковою частиною комфортного існування будь-якої людини з нас. Протягом великої кількості років системи опалення та водопостачання змінювалися і модернізувалися, і в даний час це абсолютно безпечні і сучасні системи, які виконують велику кількість різних функцій. Саме тому монтаж такого обладнання під силу тільки справжнім професіоналам.

     Компанія веде свою діяльність на сантехнічному ринку України вже понад 10 років. Вона була заснована групою однодумців і професіоналів, які можуть вирішувати будь-які завдання в короткі терміни з високим ступенем відповідальності за кінцевий результат.

     Основними напрямками діяльності компанії є - оптова торгівля і установка систем опалення в Вінниці, водопостачання за лояльними цінами. Фірма надає повний спектр послуг з проектування комплектації і встановлення інженерних систем для житла, офісів і різних промислових будівель. У нас величезний асортимент продукції для обладнання систем опалення та водопостачання: у величезній кількості представлені газові котли в Вінниці брендів Ariston, Viessmann, Baymak, Fondital, Beretta, Термобар, Атон, Ferroli, Vailant, Protherm, Roda, твердопаливні котли в Вінниці від виробників Термобар , Атон, Roda, Тивер, VitaClimat, Atmos, Gorenje, Termodinamik, Viadrus, електричні бойлери в Вінниці брендів Ariston, Nova Tec, Gorenje, Drazice, Atlantic, Round, сучасне насосне обладнання від брендів Forwater, Willo, Grundfos, Aquwatica, Pedrollo, Wita і багатьох інших, розширювальні баки і теплоакумулятори від брендів Zilmet, Aquasystem, Watersystem, Kitlene, KuydichTehnologi. Зателефонувавши нам, Ви отримаєте грамотну і вичерпну інформацію, щодо зацікавленого Вас обладнанню.

     Опалення та водопостачання є важливими елементами для кожного житлового і нежитлового приміщення. Без них зараз просто не можливо комфортне проживання і життя людини. Збігом часу опалення та водопостачання поліпшувалося. В даний час це сучасні безпечні системи, які містять велику кількість функцій, оснащені сучасним цифровим обладнанням з автоматизованим управлінням.

     Принцип роботи нашої фірми заснований на персональному підході до клієнта і високої відповідальності при виконанні будь-якого замовлення. Ми відповідаємо за чудову якість послуг, що надаються і опалювального і водопровідного обладнання, яке ви купуєте. Ви можете навіть не сумніватися: всі етапи спільної роботи - починаючи від розробки проекту до надання кінцевого результату - під контролем компетентних працівників фірми.

Популярні запити нашого сайту:

купити котел газовий вінниця, купити котел твердопаливний вінниця, купити електричний котел вінниця, купити бойлер, бойлер купити дешево вінниця, купити труби, купити фітинги недорого вінниця, купити баки розширювальні вінниця, купити запірна арматура вінниця, конвектори купити вінниця, побутовий фільтр вінниця, купити лічильники води недорого вінниця, лічильники газу недорого вінниця, купити інфрачервоний обігрівач вінниця, радіатор опалення купити вінниця, купити радіатор, купить котел газовый винница, купить котел твердотопливный винница, купить электрический котел винница, купить бойлер ,бойлер купить дешево винница, купить трубы, купить фитинги недорого винница, купить баки расшириельные винница, купить запорная арматура винница, конвекторы купить винница, бытовой фильтр винница,купить  счетчики воды недорого винница, счетчики газа недорого винница, купить инфракрасный обогреватель винница, радиатор отопления купить винница, купить радиатор в Виннице недорого

шаблоны joomla

00574278